-sidi education-spot_img
10.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

ekzekutohet

Ekzekutohet në shtëpinë e tij ish-polici Gentian Bejtja

Mësohet se është ekzekutuar në oborrin e shtëpisë së tij Gentjan Bejtja. Ngjarja ka ndodhur në Fushë Krujë në fshatin Larushk, ku raportohet se vrasja...

Terrori në Ekuador/ Ekzekutohet me plumb në kokë politikania 29-vjeçare

Një politikane 29-vjeçare ekuadoriane u ekzekutua në mes të ditës përpara një turme njerëzish vetëm pak çaste pasi ajo përfundoi një mbledhje. Diana Carnero, 29...

Ekzekutohet biznesmeni i njohur grek, autorët e djegin së bashku me makinën

Është ekzekutuar në Athinë Kristos Jalias, një biznesmen i njohur në tregëtinë e mishit dhe bojërave. Atentati ndodhi mbrëmjen e së mërkurës në zonën industriale...

Sherr për 4 euro me prostitutën, mjeku i njohur vritet nga i dashuri i saj

Një mjek është vrarë në Stamboll pas një debati për prishjen e pazarit me një prostitutë të huaj. Mediat turke bëjnë të ditur se...

Nga 2005-a në burg, ekzekutohet vrasësi serial, refuzoi vaktin e fundit dhe vizitat

Vrasësi serial James Barnes, i cili torturoi dhe vrau mizorisht gruan e tij dhe një infermiere është ekzekutuar ditën e djeshme, në burgun Raeford...

Del VIDEO e vrasjes së “BATA-s” në Sokolaç, u ekzekutua në mes të rrugës

Miroslav Milinkoviç i njohur si Bata është vrarë sot në një konfrontim mes dy grupeve mafioze në Sokolaç. Me reagimin e shpejtë të pjesëtarëve...

Luana, blogerja 30-vjeçare ekzekutohet në sy të bashkëshortit dhe të fëmijës!

Një blogere braziliane u ekzekutua në sy të familjes së saj gjatë një plaçkitje në Rio de Janiero. 30-vjeçarja, Luana Murta Jardim dos Santos...

Ekzekutohet me plumb në kokë bossi i bandës famëkeqe “Los Choneros”!

Zyrtarët në Ekuador kanë njoftuar se lideri i bandës "Los Choneros", që ishte prapa trazirave vdekjeprurëse në burgjet e këtij shteti, është vrarë në...

VIDEO/ Qëlloi qenin e policisë me thikë, momenti kur agresori ekzekutohet në vend!

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Florida, SHBA, ku një burrë është qëlluar për vdekje pas thirrjeve të shumta të policisë për të...

Latest news

/5pyetjet.al