-sidi education-spot_img
14.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

euro

Leku nuk tutet, Euro dhe Dollari vijojnë pikiatën

Leku vazhdon që të jetë mjaft i fortë duke çuar në pikiatë monedhat e huaja. Monedha evropiane euro vijon të qëndrojë në nivele të ulëta,...

Euro e nis javën në pikiatë/ Kursi i këmbimit

Sot, më 20 maj 2024, dollari amerikan blihet me 91.9 lekë dhe shitet me 92.8 lekë. Euro blihet me 100 lekë dhe shitet 100.7 lekë. Franga zvicerane këmbehet në blerje me...

Kursi këmbimit/ Euro, Paundi dhe Dollari e mbyllin javën në rënie

Sot, më 19 maj 2024, dollari amerikan blihet me 92 lekë dhe shitet me 92.9 lekë. Euro blihet me 100 lekë dhe shitet 100.7 lekë. Franga zvicerane këmbehet në blerje me...

Pikiata vazhdon/ Euro dhe Dollari e mbyllin javën keq e më keq

Sot dollari amerikan blihet me 92 lekë dhe shitet me 93 lekë. Euro blihet me 100 lekë dhe shitet 100.7 lekë. Franga zvicerane këmbehet në blerje...

Kursi i Këmbimit/ Leku kalon Euron, ja me sa janë luhatur monedhat e huaja

Sot, më 16 maj 2024, dollari amerikan blihet me 92.1 lekë dhe shitet me 93.1 lekë. Euro blihet me 100 lekë dhe shitet 100.7 lekë. Franga zvicerane këmbehet në blerje me...

Kursi i këmbimit/ Ja me sa blihen dhe shiten monedhat e huaja sot

Në tregun e këmbimit valutor shqiptar sot një dollar do blihet me 92.1 lekë dhe do shitet me 93.1 lekë. Ndërkohë monedha evropiane euro do...

Valuta/ Euro sërish ‘gropë’, ja sa kanë lëvizur monedhat e huaja

Në tregun e këmbimit valutor shqiptar sot një dollar do blihet me 92.5 lekë dhe do shitet me 93.5 lekë. Ndërkohë monedha evropiane euro do...

Euro bie sërish!

Në tregun e këmbimit valutor shqiptar sot një dollar do blihet me 92.8 lekë dhe do shitet me 93.7 lekë. Ndërkohë monedha evropiane euro do...

Kursi i këmbimit/ Luhaten sërish monedhat e huaja

Sot, më 13 maj 2024, dollari amerikan blihet me 93 lekë dhe shitet me 93.9 lekë. Euro blihet me 100.2 lekë dhe shitet 100.9 lekë. Franga zvicerane këmbehet në blerje me...

Euro me Dollarin mbyllin fundjavën e ‘zezë’

Sot dollari amerikan blihet me 92.9 lekë dhe shitet me 93.8 lekë. Euro blihet me 100.2 lekë dhe shitet 100.9 lekë. Paundi britanik blihet me 116.1 lekë dhe...

Latest news

/5pyetjet.al