-sidi education-spot_img
7.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

garanci

Begaj takon Borrell në New York: Perspektiva evropiane, garanci për sigurinë e rajonit!

Presidenti Bajram Begaj zhvilloi këtë të martë një takim me përfaqësuesin e Lartë dhe zëvendës presidentin e Komisionit Evropian, Josep Borrell në kuadër të...

Stoltenberg: NATO duhet të diskutojë garancitë e sigurisë për Kievin!

NATO duhet të diskutojë opsionet për t’i dhënë Ukrainës garanci sigurie për kohën pas luftës së saj me Rusinë, tha shefi i aleancës Jens...

Alves kërkon lirim nga burgu, pranon pajisje gjurmimi nëse lirohet me garanci

Futbollisti brazilian, Dani Alves ka pranuar ta dorëzojë pasaportën dhe të mbajë një pajisje gjurmuese nëse lirohet në pritje të hetimit pas akuzave për...

Latest news

/5pyetjet.al