-sidi education-spot_img
21.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

#grabitje

Mori mbiemrin e gruas për t’i shpëtuar drejtësisë, arrestohet shqiptari në Itali

Një shqiptar i shpallur në kërkim për grabitje është arrestuar në kufirin mes Sllovenisë dhe Italisë. Ai ishte arratisur para 3 vitesh dhe për t'i...

Grabitet pika e këmbimit në Prishtinë, gjendet një armë zjarri në vendngjarje

Një grabitje ka ndodhur në një pikë këmbimi në qytetin e Prishtinës. Ky rast ka ndodhur rreth orës 15:00. Grabitja ka ndodhur në vendin e njohur...

Dy shqiptarët dhunojnë dhe grabisin 3 të moshuarit në Greqi

Tre persona të moshuar janë dhunuar në Greqi nga 2 shqiptarë të cilët pasi i rrahën edhe i grabitën. Fred Mykaj, 46 vjeç nga Mallakastra...

Grabiten paratë e pagesave të ujit të pijshëm në Kuçovë, hajdutët vodhën 2.2 milionë lekë

Dje gjatë natës janë grabitur pagesate ujit të pijshëm në Drejtorinë e Ujësjellësit-Kanalizimeve në qytetin e Kuçovës. Grabitësit janë futur brenda godinës nga njëra prej...

Të rinjtë grabitën pikën e karburantit, Balla publikon videon: Rrisni vigjilencën!

Ministri i Brendshëm Taulant Balla ka publikuar disa pamje ku shihen 3 persona nën kërcënimin e një arme imituese duke vjedhur lekë dhe celular...

Grabisnin biznese të ndryshme, bien në pranga 4 ‘skifterët’ shqiptarë

Katër shtetas shqiptarë dhe një turk janë arrestuar nga autoritetet në Greqi, pasi akuzohen se janë autor të disa grabitjeve në kryera vitin e...

Gati për grabitje dhe me kanabis në çantë, policia italiane arreston shqiptarin

Një i ri shqiptar është arrestuar në flagrancë nga karabinierët italianë, ndërsa po përgatitej të grabiste një banesë. Mediat italiane raportojnë se 22-vjeçari shqiptar është...

Vodhën 1.1 milionë lekë në market, në pranga autorët

Janë arrestuar dy personat e dyshuar të grabitjes së një biznesi në qytetin e Librazhdit, ngjarje e ndodhur ditën e djeshme (12 prill). "Nga veprimet...

Një person i armatosur tenton të grabisë pikën e këmbimi valutor në Durrës

Një person i armatosur ka tentuar që të grabisë një pikë këmbimi valutor në lagjen numër 1 në shëtitoren Taulantia në Durrës. Por, punonjësit e...

EMRAT/ I grabitën paratë dhe kartat e bankës qytetarit, në pranga 2 vlonjatët

Dy persona janë arrestuar pasi akuzohen se i kanë grabitur me forcë një personi një sasi parash dhe karta bankare në rrugë. Nga ky operacioni...

Latest news

/5pyetjet.al