-sidi education-spot_img
2.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

kandidatura

FSHF në garë për organizimin e një Europiani!

Komiteti Ekzekutiv i UEFA-s do të shqyrtojë në mbledhjen e radhës së 26 shtatorit kandidaturat për organizimin e Kampionatit Europian U-17 për vitet 2025,...

FIFA shpall tre kandidaturat për trajnerin më të mirë të vitit 2022!

Tre finalistët e nominuar për çmimin e trajnerit më të mirë të FIFA-s për meshkuj janë mes Ancelottit, Guardiolës dhe Scalonit. Gara është shumë e...

Zgjedhjet vendore 2023, PD dorëzon në KQZ kandidaturat për anëtar të KZAZ-ve!

Partia Demokratike dorëzon listën e anëtarëve të KZAZ. Ka qenë Sekretari i Përgjithshëm i PD, Gazment Bardhi që ka dorëzuar listën e plotë të anëtarëve...

Afati i fundit për dorëzimin e kandidaturave, deri më tani asnjë emër për President

Këtë të diel është afati i fundit për dorëzimin e kandidaturave për zgjedhjen e presidenti të ri. Afati është deri në orën 16:00 dhe...

Latest news

/5pyetjet.al