-sidi education-spot_img
14.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

#kembimi

Dollari dhe Euro ende “të vegjël” para Lekut

Sot, më 22 shkurt 2024, dollari amerikan blihet me 95.7 lekë dhe shitet me 96.6 lekë. Euro blihet me 103.5 lekë dhe shitet 104.1 lekë. Franga zvicerane këmbehet në blerje me...

Kursi i këmbimit/ Leku bën “copë- copë” Euron dhe Dollarin

Leku vazhdon i fortë. Në tregun e këmbimit valutor shqiptar sot një dollar blihet me 94.8 lekë dhe shitet me 96 lekë. Monedha evropiane sot...

Ç’po ndodh me këmbimin valutor? Bie dollari, po Euro?

Në tregun e këmbimit valutor sot një dollar amerikan do blihet me 100.3 lekë dhe do shitet me 101.3 lekë. Euro sot në tregun shqiptar të...

Këmbimi valutor: Ç’po ndodh sot me monedhat e huaja?

Sot, më 26 shtator 2023, dollari amerikan blihet me 99.8 lekë dhe shitet me 100.8 lekë. Monedha evropiane Euro blihet me 105.9 lekë dhe shitet...

Këmbimi valutor: Me sa po blihen e shiten monedhat e huaja sot

Sot, më 25 shtator 2023, dollari amerikan blihet me 99.3 lekë dhe shitet me 100.2 lekë. Monedha evropiane Euro blihet me 105.4 lekë dhe shitet...

Këmbimi valutor: Dollari rritet, Euro statike

Në tregun e këmbimit valutor shqiptar sot një dollar amerikan do blihet me 99.5 lekë dhe do shitet me 100.4 lekë. Monedha evropiane euro do...

Këmbimi valutor 15 shtator: Rriten dollari, euro dhe paundi

Në tregun e këmbimit valutor shqiptar sot një dollar amerikan do blihet me 99.7 lekë dhe do shitet me 101.1 lekë. Euro do blihet me...

Bie sërish euro dhe dollari, ja çfarë ndodh me kursin e këmbimit valutor

Në tregun e këmbimit valutor sot një dollar amerikan do të blihet me 98.2 lekë dhe do të shitet me 99.5 lekë. Euro do blihet...

Këmbimi valutor: Bie dollari e paundi, po euro?

Në tregun e këmbimit valutor sot një dollar amerikan do të blihet me 98.5 lekë dhe do të shitet me 99.8 lekë. Ndërkohë euro sot...

Këmbimi valutor: Euro vijon rritjen, dollari “në vendnumëro”

Në tregun e këmbimit valutor shqiptar sot një dollar amerikan do të blihet me 98.9 lekë dhe do të shitet me 100.2 lekë. Monedha evropiane...

Latest news

/5pyetjet.al