-sidi education-spot_img
23.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

klan

Marina Vjollca kthehet në ekran, ja ku do e shohim

Pas përfudnimit të programit “Klanifornia” bashkëshorja e reperit Getoar Selimi nuk është parë më në ekran. Kampionati Europian është shumë afër dhe të gjithë...

Klan blen të drejtat ekskluzive për transmetimin e ndeshjeve të Kombëtares

Pas RTSH të drejtat për transmetimin e ndeshjeve të kombëtares i kanë kaluar televizionit kombëtar Klan. Të gjitha përballjet e kuqezinjve do të transmetohen...

Latest news

/5pyetjet.al