-sidi education-spot_img
10.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

koke

I ra shtylla në kokë, plagoset rënë shqiptari në Greqi

Një aksident i rëndë industrial ka ndodhur pas depos së Bashkisë së Korinthisë në Greqi. Punishtja e një kontraktori të jashtëm po kryente punimet e...

Po pastronte dëborën para shtëpisë, 74-vjeçares i bie tulla në kokë

Një 74-vjeçare ka humbur jetën tragjikisht në Nju Jork pasi u godit nga një tullë në kokë teksa po pastronte borën para hyrjes së...

Qëlloi me armë në ajër, 46-vjeçari shqiptar godet me sëpatë policin në Greqi

Një 46-vjeçar shqiptar ka plagosur me sëpatë një efektiv të policisë së Athinës, gjatë një operacioni për kapjen e tij. Sipas informacioneve, gjithçka ka ndodhur...

Me shenja në kokë, gjendet i vdekur në anë të rrugës 43-vjeçari shqiptar në Itali

Një aksident i rëndë rrugor ka ndodhur në Itali, ku për pasojë ka ndërruar jetë një 43-vjeçar shqiptar, Roland Çizmja, teksa po transportonte një...

VIDEO/ Kristiano Ronaldo top kokës kameramanit, përfundon me urgjencë në spital

Një goditje dënimi e Kristiano Ronaldos, rezultoi fatale për kameramanin që qëndronte mbrapa portës, teksa topi i gjuajtur nga ylli portugez në ndeshjen që...

E rëndë në Vlorë, turisti anglez bëhet “tapë” dhe rrëzohet keq në tokë

Një ngjarje e rëndë është shënuar mbrëmjen e sotme në qytetin e Vlorës, ku një turist anglez është rrëzuar në tokë, duke pësuar dëmtime...

Qëllohet me plumb në kokë shqiptari në Greqi

Një shqiptar me origjinë nga Fieri është plagosur me armë në kokë në Greqi, në lagjen “Menidi” të Athinës. Mësohet se të shtunën e kaluar...

19-vjeçari gjendet me kokë e duar të prera në det

Dy të rinj egjiptianë u arrestuan për vrasjen e një 19 vjeçari po shtetas egjiptian, trupi i të cilit u gjet pa kokë dhe me duar...

Lituanezi hidhet me kokë në Sarandë, plagoset rëndë

Një 35-vjeçar lituanez ka mbetur i plagosur rëndë, pasi është hedhur në det me kokë në plazhin e Sarandës. Bëhet fjalë për 35-vjeçarin, Andrius...

Zbulim horror, gjendet një kokë njeriu brenda një qeseje

Një ngjarje e rëndë ka tronditur Greqinë, teksa autoritetet vendase njoftojnë se kanë gjetur një kokë njeriu brenda një qeseje, njoftojnë mediat greke. Mësohet se,...

Latest news

/5pyetjet.al