-sidi education-spot_img
30.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

konferenca në mynih

Berlini: Ballkani në BE, Kosova dhe Serbia duhet ta çojnë para ‘Ohrin’

Në kuadrin e Konferencës së Sigurisë në Mynih, i ngarkuari i qeverisë gjermane për Ballkanin Perëndimor, Manuel Sarrazin, thekson për DW se qëllimi është...

Greqia “pengesë” për integrimin e Shqipërisë në BE? Rama: Jo!

Kryeministri, Edi Rama merr pjesë në Konferencën e Sigurisë e cila po mbahet në Mynih. Gjatë një diskutimi për Ballkanin Perëndimor dhe çështjet aktuale, Rama...

Latest news

/5pyetjet.al