-sidi education-spot_img
9.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

mizofonia

Nuk duroni dot zhurmën kur dikush ha? Me shumë mundësi vuani nga ky çrregullim

Shumë njerëz shqetësohen nga zhurmat e përtypjes së ushqimit dhe as nuk janë të vetëdijshëm se vuajnë nga një gjendje e pazakontë. Shkencëtarët britanikë thonë...

Latest news

/5pyetjet.al