-sidi education-spot_img
26.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

#monika kryemadhi

Divorci me Monikën, flet Meta: Nuk komunikoj që nga konventa e PL-së

Presidenti i Partisë së Lirisë, Ilir Meta thotë se vendimi për t’u divorcuar nga bashkëshortja e tij, Monika Kryemadhi është tërësisht politik dhe se...

Sulmet ndaj drejtësisë, Kryemadhi: Këtu ndahem me Metën

Monika Kryemadhi pasi doli nga SPAK foli për mediat dhe u pyet nëse ndahet nga Ilir Meta për sulmet e drejtësisë. Ajo pohoi se në...

Po nëse ju sekuestrojnë celularin? Kryemadhi: Ta marrin, ka vetëm gjëra të bukura

Pas gati 5 orësh Monika Kryemadhi doli nga SPAK teksa ki ishte përgjigjur akuzave teksa ajo ndodhet në një hetim pasuror. E pyetur nga gazetarët...

Monika Kryemadhi del nga SPAK: Ballafaqova akuzat që çoi Veliaj me 2 suflerët e tij

Monika Kryemadhi doli nga Prokuroria e Posaçme e SPAK-ut ku ka shkuar për të dëshmua që në orën 10:00. Pas daljes ajo dha një deklaratë...

Gazetari i njohur plas bombën: SPAK kontroll në shtëpinë e Olti Currit

Gazetari Bledi Mane nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale ka shprehur se banesa në të cilën jeton blogeri Olti Curri ka qenë në pronësi...

Meta rikujton fushatën e 2005: Pasi humbi, i dhurova Monikës një tuaregë

Në një deklaratë të shkurtër për gazetarët kryetari i Partisë së Lirisë, Ilir Meta foli për deklaratën e Monikës ku tha se do t'iu...

Kryemadhi tregoi votën, Meta: Gabim i rëndë!

Në një komunikim të shkurtër me gazetarët jashtë ambienteve të Pallatit të Kongreseve ku po zhvillon punimet Konventa e PL, Ilir Meta ka deklaruar...

Meta: Qani hallin e Monës, Monën e kemi yll bote

Ilir Meta në mbledhjen e zhvilluar sot tha se ka të drejtën të mbledhë partinë në çdo orë pasi po luftojnë një regjim mafioz. Gjithashtu...

Meta i kundërpërgjigjet Monikës: Partia nuk është biznes familjar

Ilir Meta ka folur në mbledhjen e partisë për sa i përket përplasjeve me Monika Kryemadhin duke i kthyer përgjigje kësaj të fundit për...

Kryemadhi: Nuk më rruhet as për SPAK-un dhe as për burgun

Kryemadhi gjatë fjalimit të mbajtur në mbledhjen e Komitetit të partisë u shpreh se nuk i rruhet fare as për SPAK-un e as për...

Latest news

/5pyetjet.al