-sidi education-spot_img
26.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

#ne kerkim

EMRI/ Në kërkim prej kohësh, arrestohet 28-vjeçari në Elbasan

Një 28-vjeçar në Elbasan është arrestuar pasi ishte shpallur në kërkim sepse i ishte dhënë dënimi më parë për 1 vit e 4 muaj...

EMRI/ Ishte në kërkim, tentoi të hynte në Shqipëri, arrestohet 58-vjeçari

Është arrestuar Alfred Lelaj, 58-vjeç, i shpallur në kërkim dhe i dënuar me burg për falsifikim është ndaluar këtë të diel në pikën kufitare...

Në kërkim nga Italia, policia gjermane arreston 32-vjeçarin shqiptar

Policia gjermane kontrolloi dhe arrestoi një 32-vjeçar shqiptar në stacionin e trenit. Nga krahasimi i të dhënave personale të udhëtarit në bazën e të dhënave...

Kërkohet nga Interpoli, Radoçiç shihet duke festuar ditëlindjen

Milan Radoçiç, udhëheqësi i grupit terrorist që kreu sulmin në Banjskë është parë të festojë ditëlindjen. Lideri i lëvizjes “Dashuri, besim, shpresë”, në Serbi Nemanja...

I shpallur në kërkim ndërkombëtar, kapet shqiptari në Spanjë

Garda Civile në Barcelonë të Spanjës ka arrestuar një person të kërkuar në Shqipëri për çështje të pazgjidhura si anëtar në një organizatë kriminale...

EMRI/ Në kërkim prej kohësh arrestohet 29-vjeçari në Durrës

Është arrestuar një 29-vjeçar i cili ishte në kërkim për prodhim dhe shitje narkotikësh. Burime zyrtare nga policia bënë me dije se pas hekurave...

EMRAT/ Të shpallur prej kohësh në kërkim, vihen në pranga 2 të rinjtë

Policia ka vënë në pranga dy shtetas të shpallur në kërkim në kuadër të megaoperacionit “Sundimi i ligjit”. Aleksandër Mema, 28 vjeç, është arrestuar për...

Në kërkim prej kohësh, arrestohet shtetasi armen teksa tentonte të hynte në Shqipëri

Një shetas armen i shpallur në kërkim është arrestuar pasi po tentonte të hynte në vendin tonë. Ai ishte në kërkim më parë për prodhim...

Shkodër, arrestohet 37-vjeçari i shpallur në kërkim

Është arrestuar në Shkodër 37-vjeçari, Franc Toma, i cili ishte shpallur në kërkim. Franc Toma është i dënuar me 4 vite e 8 muaj burg...

Përfunduan mbrëmë në qeli, lihen të lirë Indrit Dokle, Fatjon Murati dhe shoferi i tyre

Policia e Tiranës ka lënë të lirë Indrit Doklen, Fatjon Muratin dhe Gentian Reçin, tre të rinjtë e shoqëruar mbrëmjen e djeshme në ambientet...

Latest news

/5pyetjet.al