-sidi education-spot_img
12.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

#new yourk

Sulm me thikë, 4 të vrarë

Katër persona, përfshirë dy fëmijë, janë vrarë, dhe tre të tjerë janë plagosur, pas një sulmi me thikë në Kuins të Nju Jorkut. Policia i...

Dalin fotot, Dua Lipa kapet duke u puthur me komedianin e njohur

Dua Lipa përflitet se ka nisur një lidhje me komedianin Trevor Noah. Spekulimet kanë nisur pasi ata janë parë u puthur dhe përqafuar në...

Latest news

/5pyetjet.al