-sidi education-spot_img
37.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

një i vdekur

Aksidenti në Durrës, dëshmitarja jep detaje: Ishte një Benz i bardhë…

Një aksident rrugor ka ndodhur të shtunën e sotme në Durrës, në aksin Plepa-Shkozet, ku dhe ka humbur jetën një person. Sipas informacioneve të derimëtanishme...

Aksident në Vlorë, raportohet për një viktimë dhe një të plagosur rëndë

Një aksident i rëndë ka ndodhur sot në Bypassin e Vlorës. Mësohet se një kamion është përplasur me një fouristradë duke shkaktuar një viktimë dhe...

E rëndë në Maliq! Po rregullonte çatinë, bie në kontakt me rrymën elektrike, humb jetën 45-vjeçari

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Maliq ku një person ka rënë në kontakt me energjinë elektrike dhe ka ndërruar jetë dhe humb...

E rëndë në Fier/ Bie në kontakt me rrymën elektrike, ndërron jetë 60-vjeçari

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në Fier ku në spitalin e qytetit është dërguar pa shenja jete një 60-vjeçar me...

Ra në kontakt me rrymën elektrike, ndërron jetë një person në Lezhë

Një person ka humbur jetën pasi ka rënë në kontakt me rrymën elektrike në autostradën Tiranë-Lezhë pranë një biznesi. Mësohet se policia ka mbërritur në...

Latest news

/5pyetjet.al