-sidi education-spot_img
33.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

E rëndë në Maliq! Po rregullonte çatinë, bie në kontakt me rrymën elektrike, humb jetën 45-vjeçari

Kryesoret

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Maliq ku një person ka rënë në kontakt me energjinë elektrike dhe ka ndërruar jetë dhe humb jetën 45-vjeçari.

Sipas informacioneve paraprake mësohet se i zoti i shtëpisë po rregullonte çatinë ndërsa ka prekur tela të energjisë elektrike.

Po transportohet drejt spitalit të Korçës, ndërsa burime bëjnë me dije se është në gjendje të rëndë shëndetësore. Policia në vendngjarje për zbardhjen e rrethanave.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img
uEFA EURO 2024 GERMANYspot_img

Lajmet e fundit