-sidi education-spot_img
24.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

pasagjere

Tre makina u bënë “sallatë” në kthesë, një i vdekur dhe tre të plagosur

Një person ndërroi jetë mëngjesin e sotëm si pasojë e një aksidenti që ndodhi në aksin Fushë Krujë- Vorë. Tre të tjerë janë të...

“Benzi” me 3 pasagjerë fluturon jashtë rrugës, aksident në Fier

Një aksident u regjistrua mëngjesin e sotëm në kryqëzimin e Cakranit në Fierit ku një automjet tip "Benz" ka dalë nga rruga dhe për...

Qafë Murrizë/ Evakuohen pasagjerët e bllokuara nga dëbora

Policia ka evakuuar të gjithë pasagjerët që ndodheshin në automjetet e bllokuara për shkak të reshjeve të dendura të dëborës në Qafë Murrizë. Mësohet se...

Pas Francës radhën e ka Zvicra, alarm për bombë në aeroportin Basel-Mulhouse

Një tjetër alarm bombe ka shqetësuar pasagjerët. Kësaj here alarmi për bombë ka ardhur në aeroportin Basel-Mulhouse, në Zvicër. Alarmi është regjistruar këtë të enjten...

Turbulenca të forta në ajër para uljes së avionit, 8 të plagosur

Tetë pasagjerë kanë mbetur të plagosur si pasojë e turbulencave të forta, pak para uljes së avionit në Florida, SHBA. Sapo avioni ka bërë uljen...

Ishte nisur drejt Gjermanisë, përfshihet nga flakët autobusi me 55 pasagjerë

Një autobus me 55 pasagjerë e nisur nga Sarajeva për në Gjermani është përfshirë nga flakët në një autostradë në Slloveni. Ngjarja mësohet se ka...

Dalin FOTOT e disa prej pasagjerëve që ishin në avionin e rrëzuar të Prigozhin

Kanë dalë disa nga fotografitë e personave që ishin në bordin e avionit të rrëzuar në Rusi, ku humbën jetën 10 persona, përfshi edhe...

Tragjedi në rrugë, autobusi plot me pasagjerë del nga rruga, 12 viktima, disa të plagosur

Të paktën 12 persona humbën jetën si pasojë e një aksidenti automobilistik në Stamboll të Turqisë, pasi një autobus udhëtarësh doli nga rruga. Mësohet...

Probleme financiare, Unioni i Transportit Publik: Nga dita e hënë reduktohen autobusët në Tiranë

Duke nisur nga dita e hënë mjetet e transportit publik në qarkun e Tiranës në të gjitha linjat qytetase do të reduktohen. Lajmin e ka...

Përfshihet nga flakët një autobus udhëtarësh

Një autobus udhëtarësh është përfshirë nga flakët këtë të diel në rrugën Prishtinë-Podujevë. Momentalisht përveç dëmeve materiale, nuk dihet nese ka persona të lënduar. Policia ka...

Latest news

/5pyetjet.al