-sidi education-spot_img
0.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

pushime

Rekord në Europë, 70% e shqiptarëve nuk bëjnë pushime

Mbi 51% e shqiptarëve nuk kanë bërë asnjë udhëtim, për të qëndruar të paktën një natë larg shtëpisë së tyre për qëllime personale pushimi,...

Marrëveshja për emigrantët, mediat italiane: U vendos kur Meloni ishte me pushime në Vlorë

Mediat italiane kanë nxjerr detaje në lidhje me marrëveshjen që u nënshkrua sot mes kryeministrit Edi Rama dhe kryeministres Giorgia Meloni, për vendosjen e...

Kaq ishin pushimet në Shqipëri, Jori krah reperit në Itali, puthje dhe përqafime

Që kur e bën publike lidhjen, modelja shqiptare Jori Delli dhe partneri i saj, reperi italian Fred De Palma i kanë shtuar dozën e...

Me pushime në Shqipëri, e reja nga Italia humb kontaktet me familjen

Një e re italiane ka humbur kontaktet me familjen e saj gjatë qëndrimit në Shqipëri. E ëma Arianna Lombardo Moderini Meriggi, njofton se Olga ishte...

“Lë pas vazot me kanabis”, Enca nis pushimet luksoze me këtë mesazh

Këngëtarja Enca Haxhia qëndroi dy ditë e arrestuar për 5 vazo me kanabis që policia i zbuloi në ballkonin e shtëpisë së saj në...

Pushimet nuk shkuan siç duhet, Dafina Zeqiri përfundon në spital

Këngëtarja nga Kosova, Dafina Zeqiri ka qenë tepër aktive këtë verë, duke i dhuruar publikut hite dhe koncerte të shumta. Prej disa ditësh ajo ka...

Olta Gixhari, thjesht natyrale në foto-albumin e pushimeve në Itali

Ish-anëtarja e spektaklit televiziv "BBV2", Olta Gixhari duket se ditët e fundit të pushimeve po i kalon në Itali. Aktorja ka zgjedhur Toskanën për t’u...

“Si refugjatë”, Olta nuk i shpëton “përndjekjes” nga fansat, kapet mat me Dorin në aeroport

Olta Gixhari që pas daljes nga Big Brother 3  vazhdon të jetë një ndër personazhet më të komentuara në media. Aktorja që pas largimit nga...

Media gjermane: Shkuan për pushime në Durrës, çifti përjeton horror

Reklamat për pushimet ideale dhe vendet e relaksit nuk janë gjithmonë të vërteta. Këtë ka nxjerr në pa media gjermane RTL  e cila ka...

Prestigjozia franceze: Shqipëria, vendi ideal për pushime të qeta

Media elitare franceze, "Le Figaro" i ka dedikuar një artikull "tokës së shqiponjave", siç e citon vendin tonë, teksa shkruan për lexuesit e saj...

Latest news

/5pyetjet.al