-sidi education-spot_img
26.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

#snajper

Arsenali i armëve në Vlorë, bie në pranga 1 person

VLORË- Një arsenal me armë zjarri është gjendur këtë të enjte nga Policia e Vlorës. Armët e zjarrit janë gjetur gjatë një kontrolli të beftë...

80 mijë euro, dëshmia e shokut të Dumanit: Mora snajperin për të vrarë biznesmenin

Pas arrestimit të Xhafer Deliut policia kriminale e Elbasanit gjeti dy fotografi atë të “Dine Çamit” dhe Elton alias Kastriot Kilës. Kostatimi i këtyre dy...

DEL FOTO/ Ja kush është snajperisti që do të vriste Albin Kurtin

Mediat kosovare kanë publikuar foton e snajperistit, Prek Kodra që do të vriste Albin Kurtin sipas informacioneve të dala nga email-et e ish-drejtorit të...

“Atentati ndaj Kurtit”, Gashi: Hakerët kërkuan 30 milionë euro për të mos publikuar informacione por, Rama s’pagoi

Avokati Tomë Gashi e sheh si revansh të hakerëve ndaj Qeverisë shqiptare, publikimin e informacioneve për planifikim të atentateve ndaj disa figurave të njohura...

“Shënjestër e snajperit”, reagon Haliti: S’është hera e parë që tentojnë të më vrasin

Deputeti i PDK-së, Xhavit Haliti ishte një ndër emrat që përfshiheshin  në dokumentin  e publikuar nga hakerët, në të cilin thuhet se në vitin...

Misteri/ Çfarë po fsheh policia për atentatin me snajper kundër “Kilit” të Shijakut?

Kur kanë kaluar më shumë se 24 orë nga atentati që u bë dje në Durrës ende ka shumë mister. Policia reagoi një ditë...

Snajperi tronditi Durrësin, policia bëhet e gjallë pas 24 orësh: Autori iku

Policia e Shtetit ka reaguar 24 orë pas atentatit që ndodhi mesditën e djeshme në Durrës. Në media u raportua se shënjestër e atentatit...

Atentati me snajper në Durrës, pse po hesht policia?

Një atentat i mirëfilltë ka dështuar ditën e hënë në qytetin e Durrësit. Mësohet se shënjestër e atentatit ka qenë Akil Nerjaku. Ky i fundit...

Latest news

/5pyetjet.al