-sidi education-spot_img
8.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

viktima

Dy të vdekur, banori: Si i gjetëm poshtë zetorit në kanal

Dy persona, një 60-vjeçar dhe një 21 vjeçar humbën jetën nga një aksident i rëndë që ndodhi pasditen e sotme në zonën e Fushë...

Bologna/ Shpërthen në erë hidrocentrali, 4 të vdekur dhe 6 të zhdukur

Një shpërthim i fuqishëm ka ndodhur në një hidrocentral ditën e sotme në Suviana, Bologna. Deri më tani nuk dihet ende se çfarë ka ndodhur...

Përplasen tre makina, vdesin 2 policë, 4 të plagosur në Itali

Dy karabinierë humbën jetën në një aksident rrugor në provincën e Salernos. Tre makina, përfshirë atë të policisë, u përfshinë në aksident përgjatë rrugës që...

Shkon në 7 numri i të vdekurve nga tërmeti, 77 të bllokuar, mbi 700 të plagosur

Ka shkuar në 7 numri i të vdekurve nga tërmeti në Tajvan, ndërsa mbi 700 të tjerë raportohen të plagosur. Sipas informacioneve, 77 persona...

FOTO/ Shikoni çfarë ka bërë tërmeti i fuqishëm në Tajvan

Katër të vdekur dhe mbi 50 të plagosur. Tajvani është goditur nga tërmeti më i fortë në 25 vjet të mërkurën, një lëkundje me...

Vazhdojnë luftimet në gjithë Gazën, 77 viktima në 24 orë

77 palestinezë humbën jetën në 24 orët e fundit nga sulmet izraelite në Gazë, thanë të dielën autoritetet e shëndetësisë, ndërsa një delegacion izraelit...

Një grua dhe një burrë gjenden të vdekur në rrugë

Dy persona janë gjetur të vdekur në Prishtinë, në dy raste të ndara. Në rastin e parë, një grua ka njoftuar policinë se në rrugë...

130 të vdekur nga sulmi në Moskë, Rusia: Kemi arrestuar autorët

Presidenti rus Vladimir Putin shpalli të dielën ditë zie kombëtare, pas një sulmi të armatosur në një sallë koncertesh në Moskë, ku humbën jetën...

Masakra në Moskë/ Video kur merret në pyetje i dyshuar: Më kanë paguar!

Nga mediat ruse është publikuar një video 3-4 minutëshe në Telegram, ku tregojnë një prej të dyshuarve të sulmit terrorist në Moskë, me këtë...

VIDEO/ E frikshme në SHBA! Betonieria bën ‘thërrime’ autobusin e shkollës, ka viktima

Dy persona kanë humbur jetën në një aksident të frikshëm në Teksas të SHBA-ve. Sipas mediave të huaja, një betoniere ka dalë nga korsia e...

Latest news

/5pyetjet.al