-sidi education-spot_img
10.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

#vrasje

Theri me thikë bashkëshorten nga xhelozia, dënohet me burgim të përjetshëm Florand Shehu!

Një gjykatë në Greqi dënoi me burgim të përjetshëm  40-vjeçarin shqiptar Florand Shehu i cili vrau me thikë bashkëshorten e tij 31-vjeçare Anisa në...

FOTO/ Kjo është Krisjana, 19-vjeçarja që u vra me dy plumba në kokë nga i dashuri shqiptar në Greqi

Kjo është 19 vjeçarja Krisjana Brakaj që u vra nga partneri i saj 25-vjeçar Qamil Taja në shtëpinë e tyre në Kaminia, Greqi.I riu...

Vrasja e gruas shtatzënë nga bashkëshorti në Prishtinë/ Babai i autorit thyen heshtjen!

Babai i Sokol Halilit, i cili vrau bashkëshorten e tij shtatzënë një ditë më parë në Kosovë, ka treguar se çifti nuk kanë pasur...

Në kërkim për vrasje dhe armëmbajtje pa leje, policia greke arreston dy shqiptarë

Dy shqiptarë janë arrestuar nga policitë e Janinës dhe Igumenicës gjatë mbrëmjes së djeshme. Njëri prej tyre ishte i shpallur në kërkim nën akuzën...

“U përkul në gjunjë”/ Shëtitja e fundit e Hamides para se të vritej me 2 plumba nga i shoqi!

Mediet në Kosovë kanë publikuar dëshminë e gruas, e cila shoqëroi Hamide Magashin në shëtitjen e saj të fundit, para se të vritej nga...

“Dy engjëj në qiellin e pistë”, Albin Kurti reagon për vrasjen e 35-vjeçares shtatzënë në derë të spitalit në Prishtinë!

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, ka reaguar lidhur me ngjarjen e rëndë të ndodhur pasditen e sotme në Prishtinë, ku një grua u vra...

Arrestimi i porositësit në Spanjë / Si ndodhi rrëmbimi dhe vrasja e Jan Prengës: E mbështollën me çarçaf, e tërhoqën zvarrë dhe…!

Dy vjet nga rrëmbimi dhe vrasje e Jan Prengës në zonën e Kamzës, sot policia dha njoftimin se është arrestuar në Spanjë nga një...

Vrasja e gruas shtatzënë nga burri i saj në Kosovë, ‘shpërthen’ familjari i viktimës: Policia e dinte!

Një familjar i gruas shtatzënë e cila u vra sot në oborrin e maternitetit të Kosovës ka folur për mediat ku zbuloi se Hamide...

‘Pasha këtë fëmijë…’/ Ja fjalët e fundit të 35-vjeçares kosovare, para se të vritej nga burri!

Prishtina u trondit mbrëmjen e sotme nga vrasja e dyfishtë e nënës së bashku me foshnjën që mbante në bark nga partneri i saj.Ngjarja...

Si ranë “në grackë” dy autorët e vrasjes me plumb pas koke të Mario Mukës në Gjermani!

Dy persona në Gjermani kanë rënë në prangat e policisë, lidhur me vrasjen e 42-vjeçarit shqiptar, Mario Muka, pak ditë më parë.Lajmin e kanë...

Latest news

/5pyetjet.al