-sidi education-spot_img
17.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

zjarr

Fier/ Makina merr flak në mes të rrugës, bllokohet qarkullimi

Një makinë e tipit ‘Fiat’ është përfshirë nga flakët paraditen e sotme në rrugën Miço Plaka në qytetin e Fierit. Shkak dyshohet se ka qenë...

Molotov, shtyrje dhe përplasje në protestën përpara bashkisë Tiranë

Protesta para Bashkisë së Tiranës është përshkallëzuar nga qytetarët. Disa prej tyre kanë hedhur molotov para derës së Bashkisë. Nga plasjet, ka marrë flakë dera...

‘O Riza, hajde se u dogj burri’! Si vdiq mes flakëve 52-vjeçari në Shkodër

Një 52-vjeçar humbi jetën mes flakëve në Shkodër, ndërkohë që bashkëshortja e tij ka mundur të dalë nga banesa pa dëmtime. Një komshi i...

Merr flakë shtëpia në Shkodër, burri digjet brenda, del gruaja

Mëngjes i zi në Shkodër. Një 52 vjeçar humbi jetën pasi banesa e tij u përfshi nga flakët ndërsa bashkëshortja e tij ka mundur...

Salla universale në Shkup në flakë

Paraditen e sotme zjarri ka përfshirë sallën Universale në Shkup e cila ka qenë në fazë rikonstruktimi. Në terren kanë dalë ekipet zjarrfikëse në...

Përfshihen nga flakët 3 shtëpi në Kuçovë, zjarri lë pas vetëm shkrumb e hi

Flakët kanë përfshirë tre banesa mesditën e sotme në Kuçovë, në lagjen ‘1 Maj’. Deri më tani dyshim i shkakut të zjarrit është një shkëndijë...

Vokshi kërkon pyetjen e Koçiut: 300 mijë Euro, Urgjenca në QSUT jashtë funksionit

Deputetja demokrate, Albana Vokshi kërkoi ministren e Shëndetësisë, Albana Koçiu që të paraqitet në Komisionin për Çështjet Sociale dhe Shëndetësisë për mosfunksionimin e urgjencës...

Flet babai i drejtoreshës: Ishte me kapuç, u fut brenda dhe e dogji makinën

Makina e drejtoreshës së Tatim Taksave në Bashkinë e Vlorës, Anjeza Shiko është djegur gjatë orëve të para të mëngjesit të së hënës. Makina...

I vihet zjarri makinës së hetuesit në Mitrovicë

Një makinë e markës “Dacia” me targa BG është djegur tërësisht, por për fat të mirë përveç dëmeve materiale nuk ka të lënduar në...

Zjarr masiv në Bulqizë, rrezikohen shtëpitë e banorëve

Një zjarr masiv ka rënë në zonën pyjore me dushqe në fshatin Mazhicë në Bulqizë. Mësohet se zjarri po përhapet në një sipërfaqe të madhe...

Latest news

/5pyetjet.al