-sidi education-spot_img
12.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Fejohet ylli i njohur”I vetëm në shtëpi”

Kryesoret

Macaulay Culkin dhe Brenda Song janë nisur drejt altarit. Cuklin dhe Song janë prindërit e një djali nëntëmuajsh, ndërkaq një burim i “People” ka deklaruar se ata janë fejuar.

33-vjeçarja, Song u fotografua duke mbajtur një unazë diamanti në dorën e saj të majtë.

Sjellim në vëmendje se Culkin dhe Song u takuan në xhirimet e Changeland në Tajlandë dhe lajmi i lidhjes së tyre u bë publik në Korrik të vitit 2017 teksa ata u fotografuan duke ngrënë darkë në një restorant italian në Los Anxhelos.

Ndërkohë në Prill të vitit të kaluar, çifti mirëpriti fëmijën e tyre të parë, djalin Dakota.

/5pyetjet.al

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit