-sidi education-spot_img
12.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

E dashura e Romeos flet për Beatrix: Po paguan paragjykimet e njerëzve

Kryesoret

Aleksia Peleshi,e dashura e Romeo Veshaj së fundmi ka postuar në story në instagramin e saj pyetje që i bëjnë ndjekësit në lidhje me ciftin Beatrix-Donald.

Ajo i doli në mbrojtje Beatrix duke thënë se po e paragjykojnë pa e njohur personalisht.

“Mendoj që ajo nuk i ka borxh askujt, sidomos publikut. Sepse të ndjekësh zemrën në vendin tonë është krim dhe ajo vajzë po paguan mllefet e njerëzve që kanë një jetë aq boshe dhe as nuk e njohin ose e njohin në mënyrë sipërfaqësore.”- u shpreh Aleksia.

Ndërkohe kujtojmë që kur ishte e ftuar në emisionin “Goca dhe Gra” Aleksia lidhur me trekëndëshin e dashurisë “Bora-Donald-Beatrix”, shprehu qendrimin e saj. Ajo komentoi veprimin e Donaldit duke u shprehur se dëshiron lumturinë e tij dhe se “ndenjat janë të pakuptueshme”.

/5pyetjet.al

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit