-sidi education-spot_img
12.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Xhemi dhe Salsano bashkë në skenë sërish?

Kryesoret

Salsano Rrapi, i ftuar në emisioni “Goca dhe Gra”, u shpreh se shumë shpejt atë do ta shikonim përkrah ish partneres së tij të skenës Xhemi Shehu.

Ai tregoj, se të dy sëbashku ata kanë gati një projekt të ri që do ta shfaqin për publikun në ekranin e Top Channelit. Gjithashtu zbuloj se bëhej fjalë për një prodhim të huaj që do të ishte në bashkëpunim me televizioni në fjalë.

Pas zërave se programi i humorit “Kosherja” do të mbyllej, duket se ky projekt ka bërë bashkë me Xhemin dhe Salsanon edhe rregjisorin Altin Basha.

Sipas Salsanos, Altin Basha veç se regjisor është dhe autori i projektit në fjalë. /5pyetje.al

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit