-sidi education-spot_img
31.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Gjesti i Abraham çmend holandezët: U bë si Mourinho (VIDEO)

Kryesoret

Humbja e Feyenoord në finalen e Conference League nuk është pritur mirë nga shtypi holandez që sulmoi Romën, veçanërisht sulmuesin anglez Tammy Abraham në minutat e fundit të lojës.

Kamerat fiksuan një moment ku lojtari ishte në tokë për një faull të fërshëllyer në favorin e Romës dhe anglezi që i tregon shkeljen e syrit kamerës.

 “Abraham rezulton të jetë një student i vërtetë i Mourinhos” shkruajnë mediat holandeze.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img
uEFA EURO 2024 GERMANYspot_img

Lajmet e fundit