-sidi education-spot_img
24.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Whatsapp sjell ndryshime për përdoruesit e Android

Kryesoret

Whatsapp ka lançuar disa risi për përdoruesit e Android, ndërsa ata të iPhone do duhet të presin ende.

Tani përdoruesit e Android do mund të dërgojnë deri në 100 foto apo video njëkohësisht, një rritje e konsiderueshme nga 30 që ishte më parë. Me këtë ndryshim, nuk do duhet të shpenzoni kohë të tepërt për të dërguar sasi të mëdha materialesh drejt kontakteve tuaja.

WhatsApp sjell 3 ndryshime për përdoruesit e Android, lë në

Përdoruesit e Android tani mund të vendosin emra dhe përshkrime më të gjata në bisedat në grup dhe të përfshijnë diçitura kur dërgojnë dokumente.

 

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit