-sidi education-spot_img
32.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Shtanget Luizi! Armiku dhe dy dashuritë rikthehen në shtëpi

Kryesoret

Një televotim u hap brenda kësaj nate, ku katër nga ish banorët më  të votuar nga publiku, do të kishin mundësi për t’u bërë edhe njëherë tjetër pjesë e shtëpisë së Big Brother VIP.

Efi, Kiara, Bledi dhe Ronaldo janë katër banorët më të votuar nga publiku që i bashkohen shtëpisë më të famshme në Shqipëri.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img
uEFA EURO 2024 GERMANYspot_img

Lajmet e fundit