-sidi education-spot_img
32.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Luizi hap derën! Del banori i dytë nga shtëpia

Kryesoret

Në një nominim me Keisin dhe Qetsorin, Antoneta ka qenë më pak e preferuara  e publikut për të vazhduar këtë garë.

Ajo ka qenë e eliminuara e kësaj nate.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img
uEFA EURO 2024 GERMANYspot_img

Lajmet e fundit