-sidi education-spot_img
34.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Pjesë e jurisë së “DWTS”? Olta Gixhari reagon më në fund

Kryesoret

Disa ditë më parë u bë me dije se Olta Gixhari do të jetë anëtarja e katërt e jurisë së “DWTS”.

Ndonëse nuk ka një datë ekzakte se kur fillon ky program, dalëngadalë po zbulohen konkurrentët dhe pjesëtarët e jurisë.

Në lidhje me këto lajme që qarkullojnë se atë do ta shohim si “gjyqtare” këtë herë ka reaguar vetë Olta.

Në një bisedë me ndjekësit e saj në Instagram, Olta ka publikuar një prej pyetjeve lidhur me formatin, duke dhënë një përgjigjje që as nuk e konfirmon, e as nuk e mohon.

“Mos u merrni me thashetheme,” shkruan ajo, duke lënë vend për dyshim.

Sakaq tre emrat e tjerë që janë përfolur si anëtarë të jurisë janë: Ilir Shaqiri, Valbona Selimllari dhe Lori Bala.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img
uEFA EURO 2024 GERMANYspot_img

Lajmet e fundit