-sidi education-spot_img
10.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Çfarë i ka ndodhur? Gjendja e Arjan Konomit shqetëson ndjekësit

Kryesoret

Arjan Konomi këtë vit nuk është angazhuar në television, por po vazhdon udhëtimet e tij kudo duke eksploruar botën.

Së fundmi ai ka ndarë në TikTok një video nga Australia, ku ka shqetësuar fansat me paraqitjen e tij.

Në video opinionisti duket ndryshe në fytyrë dhe kjo ka habitur personat në rrjetin social.

“Çfarë i ka ndodhur këtij?”, “O Arjan nuk dukesh mirë”, “Unë menoj se Arjani është i sëmurë, duket nga lëkura e vërdhë,” janë vetëm disa nga komentet e ndjekësve.

@arjankonomi_

#arjankonomi #shqiperiabehet #albania #australia #movimento #progressive #trip #world #viral

♬ original sound – arjan konomi

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit