-sidi education-spot_img
28.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

18-vjeçarja i dha fund jetës duke pirë fotoksinë/ Vjehërrit: Ka pas probleme shkolle

Kryesoret

Historia tragjike e 18 vjeçares nga Fier-Shegani i Lushnjës e cila i dha fund jetës duke pirë fostoksinë, ka sjellë shumë dëshpërim në familjen Drajçi. Sipas familjarëve të Entilio Drajçit, e fejuara e tij ishte trajtuar më së miri. Sipas Sajmirës, vjehrrës së të ndjerës si çift nuk kanë pasur probleme. Çifti duhej prej dy vitesh dhe në datën 6 janar, kur vajza mbushi 18 bënë ceremoninë e fejesës.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit