-sidi education-spot_img
10.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

#fier

Shqipëria ul nivelin e gjelbërimit, ja cili është qyteti më problematik

Një raport i Bankës Botërore tregon se vendet e rajonit kanë bërë më shumë hapa për të shtuar hapësirat e gjelbra në vitet 2015-2020. Qytet...

Aksident në Fier, shoferi humb drejtimin dhe përplaset me 3 makina të tjera

Një aksident ka ndodhur në Fier ku mësohet se shoferi i dehur ka humbur kontrollin e automjetit dhe për pasojë është përplasur me 3...

Përshtatën lokalet për lojëra fati, në pranga 1 person, 2 të tjerë në kërkim

Një person është vendosur në prangat e policisë dhe 2 të tjerë janë shpallur në kërkim në kuadër të operacionit policor të koduar "...

Përplasi dje për vdekje 51-vjeçarin, arrestohet 20-vjeçari në Fier

Ka rënë në prangat e policisë 20-vjeçari i cili përplasi për vdekje një këmbësore dje në Fier. Aksidenti ndodhi dje në vendin e quajtur "Kryqëzimi...

Vodhi bizhuterinë në Fier, në pranga 35-vjeçari

Është arrestuar një 35-vjeçar i cili ka vjedhur bizhuteri floriri në një argjendari në qendër të qytetit të Fierit. Në pranga është vendosur Sh....

Merr flakë autobusi i linjës Fier-Patos, zbardhen detajet

Një autobus i linjës Fier-Patos është përfshirë nga flakët mbrëmjen e sotme, fatmirësisht duke mos shkaktuar dëme njerëzore. Ngjarja ka ndodhur në afërsi të fshatit...

Braktisi vajzën te prindërit, procedohet penalisht 16-vjeçarja

Një 16-vjeçare është proceduar penalisht në Fier pasi ka braktisur tek prindërit e saj vajzën e saj të mitur. Njoftimi i policisë: Specialistët për Hetimin e...

‘Sherri nisi në Snapchat, Grei shkoi t’i ndante’, detaje të reja nga vrasja në Fier

Janë zbuluar disa detaje të reja me vrasjen e ndodhur në Fier. Konflikti ka nisur disa ditë më parë në rrjetin social SnapChat mes dy...

Vdekja e të riut në Fier, kolegët: Djalë shembull! Ka qenë në vendin e gabuar

Pjesëtarë të stafit, shokë dhe kolegë të Grei Bihucit 19-vjeçarit që u vra dje në një konflikt me thikë në Fier kanë folur për...

Vrasja e të riut në Fier, shokët bëjnë homazhe në vendin ku mbeti i vrarë

Shokët dhe kolegët e Grei Bihucit, 19-vjeçarit i cili u vra dje tragjikisht në qendër të Fierit po zhvillojnë homazhe në vendin ku u...

Latest news

/5pyetjet.al