-sidi education-spot_img
6.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

VIDEO/ “Nuk e vazhdojë më!” Merr fund marrëdhënia mes Bardhit dhe Sarës

Kryesoret

Pas Prime-it të djeshëm , Sara ka debatuar me Bardhin për shkak ajo pretendon se ky i fundit e ka shfrytëzuar të gjithë kohën televizive për Meritonin dhe Romeon, duke mos folur për Sarën.

Sara: Vetëm në 3 raste ke qenë krahu im.

Bardhi: Çfarë ke bërë ti?

Ajo i thotë se ai i dha dorën Endrikut ndërsa atë nuk e mbështeti aspak. Ndërkohë Bardhi i thotë që ai po e testonte që të shihte marrëdhënien mes tyre.

Sara shton se duhet të bësh sakrifica për një femër nëse do ta kesh atë në krah. Ndërkohë që Bardhi e pyet se si do të reagonte ajo nëse do të dilnin jashtë tek familjet.

ara: Ti po heziton. Më duket se nuk e ke kuptuar impaktin e Big-ut jashtë dhe se sa rrezikoj unë kur dal keq.

Bardhi: Nga unë ke gjithë mirëkuptimin e botës. I kërkoj falje familjes tënde nëse kam bërë diçka gabim me ty. Kur të dalim jashtë do t’i shohësh të gjitha.

Sara: Çfarë?

Bardhi: Që je nxituar me mua.

Sara: Jo nuk jam nxituar, këto janë ndjesitë e mia. I dashur djalë ti heziton.

Bardhi: Më fal.

Sara: Jo nuk është për më fal, kështu je ti. Mua kjo gjë po më ndikon këtu dhe nuk dua ta vazhdoj më këtë gjë. Në qoftë se është e shkruar ndoshta jashtë.

Sara me sa duket i dha fund kësaj marrëdhënie, duke i thënë Bardhit se do të ruajnë një raport të mirë me njëri-tjetrin.

Sara: Për kokë të mamit nuk të afrohem më kurrë se sa herë të afrohem ti më nxjerr keq.

Bardhi: Jemi duke folur unë dhe ti Sara s’ka kamera.

Sara: Bardhi, je super djalë sa herë të kaloj do të flas.

Bardhi: Mos më fol as kur kalon.

 

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit