-sidi education-spot_img
7.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

bardhi

Anulimi i seancës plenare, Bardhi: PS po tenton të zvarrisë reformën zgjedhore

Seance plenare e ditës së sotme në Kuvend ka përfunduar ashtu siç ka nisur, plot tensione dhe debate të forta. Kryetari i Grupit të PD-së,...

Mbledhja e Këshillit Kombëtar, Bardhi i përgjigjet Kryesisë: E ardhmja e PD mbi çdo interes personal

Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike, Gazment Bardhi ka bërë një reagim të shkurtër pak  para mbledhjes së Këshillit Kombëtar të cilët e thirri...

Bardhi thirri Këshillin Kombëtar, PD: Mbledhja, e paligjshme

Ditën e shtunë do të mbahen zgjedhjet për kryetarin e ri të Partisë Demokratike ku kandidatë janë Lulzim Basha dhe Gjergj Hani. Në lidhje me...

Raporti i PD/ Bardhi: Në çfarë vrime është futur Ahmetaj? Nikolla: Unë s’e di

Në nisje të seancës për dhënien e autorizimit për arrestimin e Arben Ahmetajt, kryetari i grupit të PD-së, pyeti kryetaren e Kuvendit, Lindita Nikolla;...

Shkarkimi i Çuçit, Bardhi: Dorëzimi i Ministrisë së Brendshme në duart e krimit

Pas shkarkimit të ministrit të Brendshëm, Bledi Çuçit ka ardhur edhe reagimi i parë nga opozita. Për mes një reagimi në Twitter kryetari i Grupit...

Bardhi njofton mbledhje të grupit parlamentar të PD-së

Sekretari i përgjithshëm i PD, Gazment Bardhi ka njoftuar se ditën e nesërme do të mblidhet Grupi Parlamentar i Partisë Demokratike në orën 13:00. Mesazhi...

Pas hitit “Përjetësisht” Luizi bashkëpunim sërish me Bardhin dhe Çelik Lipën

“Përjetësisht” është kënga që bëri jehonë javën që lamë pas, duke thyer rekorde të një pas njëshme Kënga e dytë e Luizit që pas daljes...

Bardhi: Celibashi është “non grata” për PD-në

Pasi Komisioni i Ankimimeve dhe Sanksioneve vendosi të regjistrojë Partinë Demokratike në zgjedhjet e 14 majit ka reaguar edhe deputeti i PD-së Gazmend Bardhi. Në...

KAS regjistroi PD-në në zgjedhje, Alibeaj: Ftojmë të gjithë kandidatët të bashkohemi

Kryetari i komanduar i PD-së, Enkelejd Alibeaj ka reaguar pasi, Komisioni i Ankimimeve dhe Sanksioneve vendosi të regjistrojë Partinë Demokratike në zgjedhjet e 14...

Bardhi i përgjigjet kërkesës së SPAK për aktpadinë McGonigal

Deputeti i grupit parameter të PD-së Gazmend Bardhi i është përgjigjur kërkesës së SPAK për t’i vënë në dispozicion aktpadinë e drejtësisë amerikane, për...

Latest news

/5pyetjet.al