-sidi education-spot_img
5.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

E rëndë/ Vëllai vret motrën dhe nipin, në gjendje të rëndë dhe nipi tjetër

Kryesoret

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Kumanovë, në fshatin Gabresh pasi një 66-vjeçar a qëlluar me armë motrën dhe 2 djemtë e saj.

Nga goditja ka mbetur e vrarë motra e tij 63-vjeçare dhe djali i saj 38-vjeçar ndërsa i plagosur ka mbetur edhe djali tjetër i cili është dërguar në spitalin e Kumanovës.

Ngjarja mendohet të ketë ndodhur për motive pronësie.

66-vjeçari është arrestuar sipas autoriteteve të Maqedonisë së Veriut.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit