-sidi education-spot_img
15.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Në një finale me 5 konkurrentë kush banor la shtëpinë e BBVIP?

Kryesoret

Në një finale e cila do të luhet mes 5 konkurrentësh, Françeska Murati ka qenë banorja që ka lënë shtëpinë e BBVIP3, duke hequr dorë përfundimisht nga çmimi më i madh.

Sapo u përshëndetur me banorët, Françeska për t’i qetësuar tha se: “Mos bëni si të mërzitur tani sepse u kam përgatitur gjithë ditën”.

Duke uruar që të fitojë më i miri, miss-i është larguar nga dera e kuqe.

Pesë banorët që shkojnë në finalen e madhe të Big Brother VIPA janë Heidi, Romeo, Juli, Meritoni dhe Egla.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img
uEFA EURO 2024 GERMANYspot_img

Lajmet e fundit