-sidi education-spot_img
21.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Bllokohet në banesën në katin e shtatë i mituri, ndërhyn policia dhe dhe zjarrfikësit

Kryesoret

Është bllokuar në katin e 7-të banesës një i mitur në lagjen Kastrioti në Fier.

Forcat zjarrfikëse dhe policia ndërhynë për hapjen e derës së banesës.

Por alarmi ishte fals pasi  fëmija nuk ishte në banesë, ndërsa gjatë ndërhyrjes nuk pati probleme.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit