-sidi education-spot_img
30.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

‘Çmendet’ moti, breshëri ‘pushton’ rrugët

Kryesoret

Disa zona të Kosovës janë “pushtuar” nga moti i keq gjatë ditës së sotme. Stuhi të forta shiu dhe breshëri, kanë përmbytur rrugët në disa qytete dhe fshatra të vendit.

Siç shihet edhe në videot e “Meteo Ballkan” breshëri ka zbardhur rrugët, ndërsa raportohet se ka shkaktuar edhe dëme të mëdha në të mbjella.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit