-sidi education-spot_img
23.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Shqipëria narkoshtet? Spahiu: Nuk dëmton Ramën por shqiptarët

Kryesoret

Juristi Kreshnik Spahiu ka folur  te emisioni “5 Pyetjet” ka folur për dëmtimin e imazhit të Shqipërisë duke thënë se kjo gjë dëmton Shqipërinë.

Nëse thuhet se Shqipëria është narkoshtet, kjo nuk dëmton Ramën kjo dëmton shqiptarët dhe Shqipërinë.
Rama nuk dëmtohet se në 12 shtete janë kërkesat për legalizimin e hashashit dhe nuk e dëmtojnë fare.
Por është i dëmtuar për atë që u tha në studio, sepse ka marrë eksponentë të krimit dhe i ka bërë pjesë të qeverisë.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img
uEFA EURO 2024 GERMANYspot_img

Lajmet e fundit