-sidi education-spot_img
25.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

FOTO/ Humbën dje jetën në aksident, ja kush janë nënë e bijë

Kryesoret

Një aksident i rëndë ndodhi paraditen e djeshme në rrugën Dragash-Zhur ku humbën jetën nënë e bijë.

Siç konfirmoi Policia, në aksidentin e rëndë u përfshinë një kamion dhe një automjet i udhëtarëve, teksa sipas Policisë viktima ishin nënë e bijë.

E ndjera Valentina Krasniqi 39 vjeç dhe e bija e saj Jeta Krasniqi 2 vjeç do të varrosen sot rreth orës 17:00.

Lajmi i varrimit të tyre u shpërnda nga familja e bashkëshortit. “Ju njoftojmë se varrimi bëhet sot me datë 04.06.2024 (e martë) me namazin e ikindisë në varrezat e fshatit Buçe. Allahu i shpërbleftë me Xhenet”, thuhet në njoftimin mortor të familjes.

 

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img
uEFA EURO 2024 GERMANYspot_img

Lajmet e fundit