-sidi education-spot_img
25.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

I trishtuar nga humbja e Dortmund, Noizy i bën dhuratën luksoze Adeyemit

Kryesoret

Skuadra e Real Madrid fitoi këtë vit Champion League të shtunën duke fituar ndaj Borussia Dortmund në rezultatin 2-0.

Një nga lojtarët e Dortmund është dhe futbollisti Karim Adeyemi i cili prej gati 1 viti është në lidhje me reperen shqiptare Loredana Zefi.

Adeyemi ka raporte të mira dhe me koleët e Loredanës ku një nga ata është Noizy.
Ai është takuar me Karim në Gjermani, ndërsa kanë kaluar kohë së bashku.

Reperi nga Shqipëria madje i ka bërë një super dhuratë, një qafore që duket se kap vlerën e mijëra eurove.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img
uEFA EURO 2024 GERMANYspot_img

Lajmet e fundit