-sidi education-spot_img
34.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Plagoset me thikë një i mitur në Prishtinë

Kryesoret

Një sherr i rëndë ka ndodhur në Prishtinë në rrugën “Xheladin Hana”, në Prishtinë ku një 17-vjeçar ka mbetur i plagosur me thikë.

Burimet e Gazetës Sinjali brenda Emergjencës kanë bërë me dije se i plagosuri është dërguar atje me disa plagë, që dyshohet t’i jenë shkaktuar nga goditja me thikë.

Pas intervenimit të stafit mjekësor, gjendja shëndetësore e viktimës është stabilizuar dhe ai ndodhet jashtë rrezikut për jetë.

Sipas informacioneve të para, i plagosuri ka qenë me shokët e tij në momentin që është sulmuar.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img
uEFA EURO 2024 GERMANYspot_img

Lajmet e fundit