-sidi education-spot_img
25.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Vatër zjarri edhe në Klos, zjarrfikësja nuk mund të ndërhyjë, shkak terreni i vështirë

Kryesoret

Mbrëmjen e djeshme një vatër zjarri është shfaqur në malin e Balgjajt në territorin e bashkisë Klos.

Flakët janë përhapur në ahishte dhe pisha shumëvjeçare.

Punonjësit e bashkisë Klos dhe banorët e zonës që mbrëmë kanë shkuar për shuarjen e zjarrit.

Zjarrfikësja e ka të pamundur të shkojë për shkak se terreni është shumë i vështirë.

Ndërkohë zjarri po merr përmasa të mëdha pasi ndihmohet dhe nga era.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img
uEFA EURO 2024 GERMANYspot_img

Lajmet e fundit