-sidi education-spot_img
18.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img
- Advertisement -spot_img

AUTHOR NAME

Dyli

42573 POSTIME
0 KOMENTET

Arrestimi i zyrtarëve të burgjeve, Manja: Operacione të tilla do të kryhen shpesh, pa kalendar, pastrojmë sistemin

Nga foltorja e Kuvendit, ministri i Drejtësisë, Ulsi Manja, ka folur edhe për operacionin e madh të zhvilluar dy ditë më parë, ku u...

Tentoi të vriste pronarin e hotelit në Tiranë, zbardhet dëshmia e reperit: Isha i dehur, ata më njohin

Policia e Tiranës vuri në pranga 30-vjeçarin Ervin Selita, i cili është një reper i njohur në Shqipëri, ku njihet me emrin Vinz, pasi...

Zgjatja e mandatit të vettingut, Balla: Politika të heqë dorë nga drejtësia

Në fjalën e tij, në seancën e kësaj të enjteje në Kuvend, Taulant Balla, kryetari i grupit parlamentar të PS, u bëri thirrje deputetëve...

Protesta para Kuvendit, paralajmërohet grevë urie para kryeministrisë

Të mbledhur para parlamentit, banorët e zonës së 5 Majit, të zonës së Laprakës dhe njëherazi banorët e Kodrës së Priftit dhe të Paskuqanit,...

Rritja e çmimit të karburanteve, reagon Meta: Vendosin oligarkët, jo tregu

Me anë të një postimi në Facebook, presidenti Ilir Meta ka reaguar për rritjen e çmimit të karburanteve, ku ditët e fundit po kapet...

Deputetët priten sërish me protesta jashtë parlamentit, banorët kundërshtojnë shembjen e banesave

Po ashtu si një javë më parë, banorët e “5 Majit” në Tiranë kanë dalë në protestë para parlamentit, por këtë të enjte atyre...

Debati i ashpër Einxhel-Donal në Big Brother VIP, reagon për herë të parë DJ Dagz

Akuza të rëndë u hodhën të martën në Big Brother VIP mes Einxhel Shkirës dhe Donald Veshajt, të cilët njiheshin nga jashtë me njëri-tjetrin. Lidhur...

Gjendet i vdekur një person në Tiranë, dyshohet se ndërroi jetë nga i ftohti

Një ngjarje e rëndë është mësuar mëngjesin e së enjtes në kryeqytet, ku një person është gjetur i pajetë. Nga të dhënat e para mësohet...

Recepsionistja i kërkoi kartën e identitetit, si nisi sherri në hotel mes klientit dhe pronarit

Jam mësuar detaje të reja nga ngjarja në Tiranë në rrugën “Tre vëllezërit Kondi”, ku një 30-vjeçar tentoi të vriste me armë zjarri pronarin...

Konflikt me armë në Tiranë, policia arreston një 30-vjeçar: Tentoi të qëllojë pronarin e një hoteli

Policia e Tiranës ka bërë të ditur se ka arritur të parandalojë përshkallëzimin e mëtejshëm të një konflikti me armë zjarri, duke vënë në...

Latest news

- Advertisement -spot_img

/5pyetjet.al