-sidi education-spot_img
4.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img
- Advertisement -spot_img

AUTHOR NAME

Eldiona Serani

2597 POSTIME
0 KOMENTET

Situata në parlament, Rama: Problemet nuk vijnë nga ne, ligjet do kalojnë ashtu siç kalojnë

Pas përfundimit të mbledhjes së Asamblesë Kombëtare të Partisë Socialiste Rama ka folur edhe për situatën në Parlament. Ai shtoi që ligjet kalojnë pa...

Rama flet për çështjen e McGonigal: Do e kisha takuar prapë

Pas mbledhjes së sotme të Asamblesë, kryeministri Edi Rama është pyetur nga mediat për çështjen e dënimit të ish-agjentit të FBI-së, Charles McGonigal. Rama u...

Rama për protestën e Rithemelimit: Ajo nuk është opozita ata janë konglomerate, grupe

Pas mbledhjes së sotme të Asamblesë, kryeministri Edi Rama është pyetur për protestën që u bë dje nga opozita. “Nuk kam informacion për organizim të...

Flet babai i 4 vjeçares që vdiq: Isha i pari që e kuptova, po mblidhja kanaçe kur ndodhi

Haxhi Shala është babai i 4-vjeçares kosovare e cila dyshohet se ndërroi jetë nga dhuna e familjarëve të saj.Babai u shpreh se kur ngjarja...

Sara habit me deklaratën, ‘E di si më duket Ilnisa mua? Ëngjëll.’

Ditën e djeshme pas përfundimit të spaktaklit fansat kanë kapur reagimin e modelels Sara Gjordeni teksa flet për gazetaren Ilnisa Agolli. Marrdhënia mes 2 gocave...

Mbledhja e Asamblesë/ Rama shkund srukturat e partisë

Partia Socialiste është duke zhvilluar mbledhjen online të Asamblesë Kombëtare. Ai ka kërkuar që të ketë një regjistrim real të anëtarëve të PS-së pasi do...

Kuvendi ashpëron vendimet ndaj Berishës, i heq rimbursimin e naftës dhe telefonit

Ish-kryeministrit Sali Berisha i cili po vuan dënimin e tij arrest shtëpie i janë hequr edhe disa privilegje. Kuvendi i ka hequr ati rimbursimin për...

Basha në mbledhje në takimin në Paskuqan: Të vërtetat që tha Ahmetaj…

Gjatë në takimi me disa mbështetës në Paskuqan, kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka folur sërish për dënimin e ish-agjentit të FBI-së Charles...

Shkatërrohet rrjeti i trafikimit në Santorini, në pranga 4 shqiptarë

4 shqiptarë janë arrestuar në Santorini për trafikimin e lëndëve narkotike. Rrjeti kriminal ishte i strukturuar në mënyrë hierarkike me një infrastrukturë profesionale dhe kishte...

Lirohet nga detyra zëvendësministrja e arsimit, Albana Tole

Albana Tole e cila mbante postin e zëvendësministres së Arsimit dhe Sportit, është liruar nga detyra. V E N D I M PËR LIRIM NGA DETYRA Në mbështetje...

Latest news

- Advertisement -spot_img

/5pyetjet.al