-sidi education-spot_img
16.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img
- Advertisement -spot_img

AUTHOR NAME

Eldiona Serani

5842 POSTIME
0 KOMENTET

Kursi i këmbimit/ Vazhdon pikiata e monedhave të huaja

Sot, më 16 qershor 2024, dollari amerikan blihet me 93 lekë dhe shitet me 94 lekë. Euro blihet me 99.8 lekë dhe shitet 100.6 lekë. Franga...

Moti/ Fundjava me diell dhe temperatura deri në 35 gradë Celcius

Shërbimi Meteorologjik Ushtarak bëri të ditur se ditën e shtunë vendi ynë do të ndikohet nga kushte atmosferike të qëndrueshme si rezultat i masave...

Besimtarët myslimanë festojnë sot Kurban Bajramin, besimtarët falën namazin në bulevardin ‘Dëshmorët e Kombit’

Besimtarët myslimanë festojnë sot festën e Kurban Bajramit. Mijëra besimtarë u mblodhën sot në bulevardin 'Dëshmorët e Kombit' për faljen e namazit të Kurban Bajramit....

‘Këto shenja i pret një ditë pozitive’, ja parashikimi i yjeve për sot

E Diel 16 Qershor 2024 Dashi Të lindur më: 21 Mars - 19 Prill Të dielen dita nis me një situatë astrologjike shumë pozitive. Në punë edhe...

FOTO/ Rama në stadium duke parë ndeshjen Shqipëri-Itali, Linda e veshur kuqezi

Kryeministri Rama ndodhet në Dortmund për të ndjekur ndeshjen Itali-Shqipëri. Ai ndodhet së stadium afër bashkëshortes së tij, Lindës e cila është veshur kuq e...

Bes Kallaku dhe Ilir Meta bëhen bashkë për të parë ndeshjen e Kombëtares

Shumë personazhe të njohura kanë shkuar në Dortmund për të parë ndeshjen. Ndryshe nga shumica Ilir Meta dhe Bes Kallaku kanë vendosur që të shohin...

Goli i Bajramit rrëmben vëmendjen e mediave të huaja, ja çfarë shkruan BBC dhe UEFA

Po luhet ndeshja mes Kombëtares shqiptare dhe Italisë në kampionatin europian EURO 2024. Goli i parë u shënua nga Nedim Bajrami në sekondën e 22-të. Këtij...

Berisha: Hordhia e zyrtarëve shqiptarë është derdhur drejt Dortmundit

Ish-kryeministri Sali Berisha, në fjalën e tij nga dritarja e banesës tha se narkoshteti i Ramës është i shëmtuar në çdo aspekt. Berisha thekson se...

Kiara poston videon e ëmbël me Lunën, komenti i Luizit do ju shkrijë se qeshuri

Moderatorja Kiara Tito dhe këngëtari Luiz Ejlli prej pak kohësh janë bërë prindër për herë të parë. Pas lindjes së Lunës çifti janë mjaft aktivë...

Gol pas 23 sekondash, Nedim Bajrami futet në historinë e Kampionateve Evropiane!

Nedim Bajrami është futur në historinë e Kampionateve Evropiane pasi ka arritur të shënojë gol vetëm pas 23 sekondave lojë kundër Italisë. Ai mori topin...

Latest news

- Advertisement -spot_img

/5pyetjet.al