-sidi education-spot_img
6.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img
- Advertisement -spot_img

AUTHOR NAME

Fabio Xhafa

2957 POSTIME
0 KOMENTET

Moti nesër/ Temperaturat në rritje, vazhdojnë vranësirat në vend

Ditën e Martë vendi ynë do të vijojë të ndikohet nga kushte të qëndrueshmë atmosferike. Moti do të jetë me alternime vranësirash dhe intervale të...

Koloneli shqiptar në NATO: Ja pse ofensiva ukrainas dështoi ndaj Rusisë

Koloneli shqiptar në NATO, Çlirim Toçi, në një lidhje direkte nga Estonia me “5Pyetje nga Ilir Babaramo” dha argumentin e tij se përse ofensiva...

Horoskopi/ Kush janë 3 shenjat më pafat gjatë kësaj jave?

Virgjëresha Ajo që ju pret në javën 26 shkurt – 3 mars 2024, është një argument i një lënde të tillë që nuk do të...

Lufta e Rusisë drejt Ballkanit? Ekonomisti: Janë fuqizuar! Sanksionet e BE-së dështuan

Kanë kaluar dy vite tashmë nga fillimi i luftës Rusi-Ukrainë, një ngjarje e cila ka ndikuar jashtëzakonisht shumë tek ekonomia botërore. Me moszgjidhjen e...

FOTO/ Me kapele dhe qese në dorë, ja kush i vendosi tritol Ilir Koçiljas

Nga mediat janë publikuar fotot e personit të dyshuar se mund të ketë vendosur tritolin në shtëpinë e Ilir Koçiljas. Nga fotoja duket një person...

Amnistia/ Sula: Dështimi i shoqërisë! Sociologia: Mund të ketë më shumë krime

Amnistia Penale tërheq dhe më shumë vëmendje dhe rëndësi në shoqëri, ndikuar dhe nga ngjarjet e ngjarjet e fundit në vend, ku vrasjet dhe...

Tre fëmijët vranë babanë/ Gazetari: Nënës do t’i bëhet ekspertizë

Për shkak të kthjelltësisë që ka në rrëfimin e bërë për vrasjen e bashkëshortit Pëllumb Meta nga 3 fëmijët e saj, Blerina Metës do t’i bëhet...

Vrasja e Pëllumb Metës/ Sokol Dema tek “5Pyetjet”: Nëna mund të jetë e përfshirë në ngjarje

Në emisionin televiziv "5Pyetje nga Babaramo" u trajtua ngjarja e rëndë e ndodhur në Durrës, ku 3 fëmijë vranë babanë e tyre Pëllumb Meta. Deri...

Çfarë i “tradhtoi” fëmijët në fshehjen e vrasjes? Detajet tek “5Pyetjet”: Kur u gjet kufoma…

Ngjarja e rëndë e ndodhur pak ditë më parë në Durrës, ku 3 fëmijët vranë babanë e tyre Pëllumb Metën, duke e varrosur më...

Një vit nga marrëveshja Kosovë-Serbi: “Në vend të normalizimit, shtensionim i situatës”

Ruajtja e paqes, marrëdhëniet e fqinjësisë së mirë, zgjidhja e mosmarrëveshjeve ekskluzivisht me mjete paqësore dhe përmbajtja nga kërcënimet apo përdorimi i forcës janë...

Latest news

- Advertisement -spot_img

/5pyetjet.al