-sidi education-spot_img
19.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

aksident i rende

Aksident i rëndë, makinat copëtohen, raportohet për 6 të plagosur

Një aksident i rëndë ka ndodhur mes 2 automjeteve ditën e sotme në Prishtinë. Kjo ngjarje ka ndodhur rreth orës 09:00 në udhëkryqin afër konvikteve...

Policia zbardh ngjarjen/ 23-vjeçari shkaktarë i aksidentit me 1 viktimë dhe 4 të plagosur

Një aksident i rëndë është regjistruar mbrëmjen e sotme në Korçë, ku si pasojë e përplasjes së fortës mes dy makinave “Hyundai” dhe “Volswagen”,...

Aksident me pasojë një të vdekur në Fier

Një aksident i rëndë ka ndodhur pasditen e së premtes në fshatin Hoxharë e Vjetër të Fierit. Mësohet se automjet ka përplasur një motor e...

Latest news

/5pyetjet.al