-sidi education-spot_img
26.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

# aksidentet rrugore

Mjeti humb kontrollin dhe përplaset me karrocën, zbardhen detajet

Aksidenti ndodhi në afërsi të fshatit Zvezde në Korçë gjatë orëve të mbrëmjes. Sipas policisë në aksident është përfshirë një mjet i cili është përplasur...

Përplasen 2 makinat, lëndohen pesë persona

Një aksident trafiku mes dy veturave ka ndodhur sot rreth orës 11:50 në fshatin Krushevë e Vogël në komunën e Klinës. Lajmin e ka konfirmuar...

Aksident fatal, vdesin 2 të rinjtë, një person në gjendje kritike

Një aksident i rëndë ka ndodhur sot në Leposaviç  ku si pasojë dy persona kanë vdekur dhe një pasagjer është lënduar rëndë. Lajmi është konfirmuar...

Makina përplas motorin elektrik në Shkodër, raportohet për të plagosur

Një aksident ka ndodhur këtë të martë në Shkodër. Ngjarja ndodhi rreth orës 11:30, në lagjen “Vasil Shanto”. Automjeti me drejtues shtetasin me inicialet...

Aksident në Fier, shoferi humb drejtimin dhe përplaset me 3 makina të tjera

Një aksident ka ndodhur në Fier ku mësohet se shoferi i dehur ka humbur kontrollin e automjetit dhe për pasojë është përplasur me 3...

Aksident në Durrës, raportohet për një të plagosur

Një aksident ka ndodhur mëngjesin e sotme në Durrës. Dy makina janë përplasur pas një manovre të gabuar në rrugën e unazës. Drejtuesi i automjetit tip...

Aksidentoi 2 të miturit me makinë, kapet autori

Shoferi që goditi dy të mitur në Pejë është ndaluar për 48 orë për shkak të veprës penale “Rrezikimi i trafikut publik”. Lajmin e ka...

Aksident në Fushë-Krujë, përplasen 2 makina, një nga mjetet shpërthen në flakë

Dy makina janë përfshirë në një aksident pasditen e kësaj të shtune në zonën Fushë-Krujës, në fshatin Larushk. Një makinë tip Benz dhe një Golf...

FOTO/ Aksident i rëndë, plagosen 9 persona

Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në Klinë. Zëdhënësi i policisë për rajonin e Pejës Driton Rugova ka paralajmëruar se 9 persona...

Aksident në Vlorë, makina përplas 49-vjeçaren

Një aksident mësohet të ketë ndodhur paraditen e kësaj të shtune në Vlorë ku drejtuesi i mjetit, 45 vjeç ka përplasur një këmbësore e...

Latest news

/5pyetjet.al