-sidi education-spot_img
16.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

aktor

I ofendoi të dashurën, aktori i njohur me origjinë shqiptare përfshihet në zënkë

Aktori shumë i dashur turk me origjinë shqiptare, Burak Yoruk ka përfunduar në polici mbrëmjen e djeshme.   Ai është përfshirë në një konflikt me...

Çfarë ndodh me aktorët gjatë xhirimit të një skene erotike?

Herë pas here, aktorët eksitohen gjatë xhirimeve të skenave seksuale dhe është detyra e ekipit të produksionit që t’i mbajë gjërat profesionale dhe komode...

I dha jelekun anti plumb një fëmije, ja kush ishte aktori që u vra nga rusët

Aktori ukrainas Pasha Lee ka bërë një gjest të veçantë duke i dhënë jelekun e tij anti-plumb një fëmijë pak para se të vdiste,...

Nga projektet e reja tek roli i tij si aktor, Capital T i zbulon të gjitha

Reperi i njohur shqiptar, Capital T është kthyer në një nga artistët më të dëgjuar të brezit të ri. Por ai tani nuk do...

Çifti i aktorve hollivudian dhurojnë 3 milon dollarë për Ukrainën

Aktorja Mila Kunis aktorja e njohur e filmit Friends of benefits, e cila është me origjinë nga Ukraina dhe bashkëshorti i saj Ashton Kutcher,...

Ngjashmëri “e frikshme”! Gjendet sozia e presidentit ukrainas, së shpejti një film për të?

Lufta e ashpër që po zhvillohet solli në qendër të vëmendjes presidentin e Ukrainës. Ai është bërë viral në rrjetet sociale ku shumë fansa kanë...

Latest news

/5pyetjet.al